Prezentácia spoločnosti

Radi by sme Vám predstavili našu spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2011 ako spoločnosť SAFRO, s.r.o. a pretransformovala sa na spoločnosť JAREK, s.r.o. a takto pôsobí od 2.8.2016.

Spoločnosť má jediného majiteľa, ktorý je zároveň konateľom spoločnosti. Pôsobíme na stavebnom trhu v Slovenskej republike ako aj v Českej republike. Počas tejto krátkej doby sme sa stali zrelou spoločnosťou so stabilnou pozíciou na trhu, ktorú si udržiavame v náročnom konkurenčnom prostredí. Sme spoľahlivý partner, ktorý na vysokej profesionálnej úrovni plní požiadavky svojich obchodných partnerov a investorov. V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva 30 pracovníkov v trvalom pracovnom pomere. Zároveň spolupracujeme aj so živnostníkmi, ktorí vykonávajú práce na rôznych pozíciach. Našou vizitkou sú spokojní obchodní partneri a investori s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je modernizácia a oprava železničných, električkových tratí, ktoré sme schopní zabezpečiť v akomkoľvek rozsahu. Spoločnosť JAREK, s.r.o. disponuje potrebnými povoleniami a odbornou spôsobilosťou na výkon týchto činností. Naši pracovníci sú odborne vyškolení, Ústredným inštitútom vzdelávania ŽSR v oblasti BOZP, práce pod trakčným vedením, certifikát 37-ŽSR, certifikát 34-ŽSR, osvedčenie stavbyvedúceho pre koľajovú dopravu. Disponujeme povolením na vstup cudzích osôb a motorových vozidiel do obvodu dráh ŽSR s celoslovenskou pôsobnosťou.

Profesionálne služby

Modernizácia a oprava železničných tratí. Oprava a rekonštrukcia cestných komunikácií 2 a 3 triedy. Výstavba parkovísk, stavebných hál a iné.

24/7

Ak sa nachádzate v núdzovej situácii, nebojte sa. Poskytujeme služby 24/7. Vždy, keď zavoláte, my vám pomôžeme a poradíme.

Dostupná cena

U nás šetríme vaše peniaze. Sme zrelou spoločnosťou so stabilnou pozíciou na trhu. Naše služby sme schopný zabezpečiť v akomkoľvek rozsahu.

Chceš sa pridať do nášho teamu?

Poskytujeme ľuďom šancu, pracovať v profesionálnom prostredí s výzvami a hodnotami. Poďte s nami!

Prepravný poriadok cestnej nákladnej dopravy, na stiahnutie tu.